Про компанію

Торф'яний субстрат «ECO PLUS» випускається на одному з найбільших виробничих комплексів України, який охоплює повний цикл виробництва - від видобутку торфу до виробництва торф'яних субстратів. Вся продукція виготовлена відповідно до міжнародної системи стандартів якості ISO 9001 і міжнародної системи відповідності вимогам охорони навколишнього середовища ISO 14001.

Лінійка торф'яних субстратів «ECO PLUS» - повністю готовий до використання продукт на основі високоякісного торфу, який має широке застосування при вирощуванні кімнатних рослин в різних умовах. Торф'яний субстрат «ECO PLUS» - це найкраще середовище для вирощування Ваших рослин, яке має знижену зольність, потрібну вентиляцію і необхідну вологоємкість, що забезпечує рослині здорове і інтенсивне зростання. Наша продукція не містить в собі насіння бур'янів, хвороботворних та інших шкідників, що дозволяє кімнатним рослинам впевнено розвиватися.

Якість торфу і субстратів перевіряється у власній спеціалізованій лабораторії виробничого комплексу.

Субстрат повністю готовий до використання: відрегульований за рівнем кислотності, містить необхідний відсоток вапнякового борошна, добрив і змочувального агента. Торф'яний субстрат «ECO PLUS» містить життєво важливі для рослини мікроелементи B (бор), Cu (мідь), Fe (залізо), Mn (марганець), Mg (магній), Mo (молібден), Zn (цинк), які сприяють активному біологічному процесу розвитку рослин. При правильному способі застосування комплекс «ECO PLUS» забезпечує прискорення росту городніх культур та покращує декоративні якості кімнатних рослин.


Фотогалерея
Завод Компанії Торф Ленд Україна

Наш завод

Торф'яні поля Компанії Торф Ленд Україна

Наші поля

Лабораторія Компанії Торф Ленд Україна

Наша лабораторія


Наша продукціяНаші партнери

Дом Сад Огород
Ваш Сад
Агрооптима

Поставити питання